Výrobci

Jaké zboží prodáváme?

Naše firma se zabývá prodejem nových skladových přebytků, zboží z výstav nebo prodejen, zánovního zboží vrácené zákazníkem do 14 dnů, ale i bazarového zboží. Vše je kontrolováno a prodáváno se zárukou.

Veškeré zoboží které nabízí outlet-elektro.cz je originál od značkových výrobců nejedná se o žádné nekvalitní napodobeniny.

Prodej zboží na našich stránkách je rozdělen do 4. skupin.

A –Nový produkt: Jedná se o produkt který byl, pouze rozbalen nebo je v originálním obalu od výrobce. 100% funkční produkt.
B  Kosmetická vada: Jedná se o produkt který je nový, ale nese kesmetické vady které nemají vliv na funkci. Kosmetické vady jsou popsány vždy u každého produktu jednotlivě. 100% funkční produkt.
C – Zánovní: Jedná se o produkt který byl vrácen zákazníkem v zákonné 14 denní lhůtě, následně námi skontrolován a připraven k prodeji. Zánovní produkt může nést kosmetické vady které jsou uvedeny o každého produktu jednotlivě. 100% funkční produkt.
D – Použité: Jedná se o produkt který byl již plně použit, může nést známky poškození a použití. 100% funkční produkt.

Záruka

Na produkty jakosti A, B, C je poskytována záruka 1 rok, na jakost D je poskytována záruka 6 měsíců od firmy ELEKTRO ULBERT s.r.o.

Proč zoboží od nás?

Naší hlavní prioritou je poskytnou nejlepší možný poměr ceny a kvality.

Informace o Outlet-elektro.cz

ELEKTRO ULBERT s.r.o.
IČO: 06042511
DIČ: CZ06042511
Jsme plátci DPH
Zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 275085
Sídlo: Na Horizontu 481, 267 01 Králův Dvůr
Prodejní sklad: Outlet Elektro, Tovární ul., 267 01 Trubín